איך לעבוד בבית עם כלבה שמתעניינת בעבודה שלך?

איך לעבוד בבית עם כלבה שמתעניינת בעבודה שלך

איך לעבוד בבית עם כלבה שמתעניינת בעבודה שלך?

איך לעבוד בבית עם כלבה שמתעניינת בעבודה שלך
מי מכם עובד בבית עם כלב אחד או יותר? את הפוסט הזה אני מקדישה לחברה הכי טובה שלי – בוני הכלבה העונה גם לשם פיצקע, שמלווה אותי בעבודה בבית. מספר תובנות שהגעתי אליהן איך לעבוד בבית עם כלבה ש"מאוד מתעניינת בעבודה שלך":
 
*פיצקע עוזרת לי בנוכחות שלה: התנועות, הקולות המצחיקים והאנרגיות שלה. די במבט אחד בה כדי לגרום לי לחייך ולהיות מבסוטה ולהטעין אותי בכוחות.
*מדי פעם אני מאפשרת לפיצקע לשבת עלי. בחורף זה מחמם. בקיץ זה מחמם גם עם מזגן. הפתרון – אני שמה על רגליי מגבת שעליה הגיברת שוכבת.
*פיצקע מאוד אוהבת להקשיב לשיחות הטלפון שלי, לקרוא דואל"ים והכי מבחינתה תקציב שנתי. הבנתם כבר שהיא צמודה אלי אבל לא אפשרי שהיא תשב עלי כל יום וכל היום. הפתרון – פרסתי לה שטיח על הרצפה (היא לא בקטע של מרצפות), היכרתי לה את הספה הקטנה שבחדר והרגלתי אותה באמצעות אוכל. שיקום הכלב שיאמר לא לאכול! מאז זה סיפור אהבה. שוכבת לה בכיף ומדי פעם נותנת עצה.
*פיצקע היא מדגם קטן אבל גדולה בהגנה על המולדת. ולפעמים קורה שהיא נובחת כשאדם תמים עולה במדרגות כשאני בשיחת טלפון. הפתרון – אני מוציאה אותה מהחדר, סוגרת את הדלת ומתבדחת עם הצד השני. כשהיא מסיימת לנבוח אני פותחת את הדלת ותוך שניה היא איתי. שואלת: "אז מה הפסדתי"? 
 
איך אתם עובדים עם כלבים בבית? תשתפו סיפורים מצחיקים, תמונות ותפרגנו לחברים הכי טובים שלנו. 🙂

כתיבת תגובה