פיקס אקשן

בלוג על אדמיניסטרציה ניהול משרד ותפעול

משקפיים כוס קפה משרד

מה ה-action?

משקפיים כוס קפה משרד

היי, כיף שאת כאן!

פיקס אקשן, בלוג על אדמיניסטרציה ניהול משרד ותפעול לעבודה קלה ויעילה עם חיוך והומור, מידע מקצועי, טיפים, רעיונות, סרטונים, מסמכים ולמידה מתמדת. כדי שיהיה עוד יותר מעניין, מדי פעם מתארחים בבלוג אנשים וחברות עם פוסטים מעניינים.

הבלוג מתאפיין בכתיבה קלילה, יש בו תמונות שעושות כיף בעיניים ומגוון רחב של נושאים:

*אדמיניסטרציה וניהול משרד
*תפעול – כספים ומשאבי אנוש 
*עוד אקשן – עבודה יעילה, מסמכים חינמיים להורדה, המלצות בשווה להציץ וכללי

אני ממליצה לך לעבור על כל הנושאים בבלוג, גם כאלה שנראים לך פחות רלוונטיים, לבחור את מה שמתאים ולשנות בהתאם לצרכים שלך. את מוזמנת לבקר בבלוג, להיעזר בתכנים ובמסמכים להורדה, לשתף בידע שלך ולעזור לבלוג להתפתח. הבלוג נכתב בלשון נקבה או בלשון זכר מטעמי נוחות והוא מבסוט מכל המינים ומונגש למי שזקוק לכך. אייקון שמאלי בכל עמוד.

קצת עלי, שמי מושית פוייר, חיה ניהול משרד, אדמיניסטרציה, תפעול וניהול פרויקטים שנים רבות. את המסלול שלי באקדמיה סיימתי עם תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. משם המשכתי ללימודי תעודה בניהול משאבי אנוש ובניהול פרויקטים, ומאז אני תלמידה נצחית! השכלה חשובה, אבל ניסיון עוד יותר חשוב. אז גם את זה יש, ניסיון רב שנים בפיתוח שיטות עבודה ותשתיות תומכות פעילות עסקית, סדר וארגון, עבודה עם לקוחות, שיווק וניהול פרויקטים, בארץ ובחו"ל עם המון הומור וצחוק. חייבת אותם כמו אוויר לנשימה.

למה בלוג? במשך חודשים הסתובבתי עם הצורך לשתף אנשים בידע ובניסיון שרכשתי עם השנים, ללמוד להתקדם ולהתפתח מקצועית, ועל הדרך גם לחזור לתחביב ישן, כתיבה. התעצלתי, פחדתי וחשבתי "מי אני שאפרסם פוסטים"? בסוף העזתי וגיליתי מספר דברים: אנשים מקסימים שקוראים את דבריי ומפרסמים המון מידע וקסמים משלהם, את קאנבה תוכנה מעולה לעיצוב, ובעיקר שאני מסוגלת, נהנית ורוצה. ניהול בלוג הוא רכבת הרים מטורפת עם ירידות ועליות, לפעמים מתחשק ולפעמים הכי לא מתחשק, הרבה עשיה, למידה וכיף. המון כיף. 🙂

מושית פוייר

אם מתחשק לך לכתוב לי מה שנקרא "בפרטי", כתובת הדוא"ל היא mffixer@gmail.com. אשתדל לענות בהקדם, ואם יקח לי זמן, סבלנות בבקשה. אני משקיעה מאמצים רבים שהמידע באתר יהיה עדכני, עם זאת ייתכנו טעויות ואו מידע לא עדכני ואו מידע חסר. האתר מותאם לטלפון נייד ולמחשב בלבד.

האחריות על השימוש במידע, במסמכים, בתוכנות, בפניה אל ספקים, בתגובות ובכלל באתר, הנה בלעדית של המשתמש. בעלת הבלוג לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ואו עקיף שנגרם למשתמשיו. תגובות יתקבלו בברכה תוך שמירה על שפה מכבדת ומנומסת, הימנעות מלשון הרע, שמירה על זכויות יוצרים וקניין. כתובת הדוא"ל שלך תשמש לתפוצת דיוור בלבד ולפי החוק, ואם את פחות בקטע, ניתן לעדכן באמצעות הדוא"ל של הבלוג (קצת למעלה) או בעת קבלת דיוור. 

קצת מִנְהָלוֹת

אם ספק שציינתי אינו מעוניין להופיע בפוסט, תרגישו בנוח לשלוח דוא"ל עם בקשת הסרה. השימוש במידע ובמסמכים הנו אישי בלבד, וכן, אפשרי במסגרת העבודה שלכם. שימוש מסחרי יהיה באישור מראש ובכתב של בעלת הבלוג. 

ועוד משהו, הבלוג פיקס אקשן הוא חלק מחממת הבלוגים של יונית צוק, מומחית בנושא שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן, בעיקר דרך בלוגים. אתר הבלוגריסטית מלמד אותי המון על עולם הבלוגים בתחומים שונים ומומלץ לבלוגרים שבינינו ובכלל.

יאללה אקשן – הגדרות

אדמיניסטרציה – היא מילה מלטינית שמשמעה "מִנְהָל". שם כולל לכל פעולות הניהול, תכנון, ארגון, תיאום, תזמון, נוהלים ובקרה. בחברות ובארגונים יש מנהלים מקצועיים בתחומים שונים. אחד מהם הוא מנהל אדמיניסטרטיבי/משרד. בעמוד ניהול משרד תמצאי סקירה נרחבת על התחום בפוסט הראשון. 

תפעול הוא הפיכה של משאבים לשירותים ולמוצרים בתהליך סדור עם קשרי גומלין, קדימויות, פעולות, תהליכים ועוד שמות מפוצצים. בבלוג ההתייחסות לתפעול היא בהיבט האדמיניסטרטיבי. כלומר, ארגון, תיאום, בקרה וכדומה. תציצו קצת למעלה אם שכחתם מה עוד.

פיתוח עסקי – מעת לעת יפורסמו בבלוג פוסטים הקשורים לנושא זה. מושג מתחום הניהול העוסק בתהליכים ומשימות לקידום מטרות ארגוניות, תוך שילוב תחומים שונים: ניהוליים, כלכליים, שיווקיים, תעשיתיים וארגוניים. בבלוג ההתמקדות היא בדרכים ובאמצעים לקידום ולשיפור הפעילות העסקית.

תודה לעמלנט, למילון אבניאון ולויקיפדיה על הסיוע בניסוח.

עכשיו אחרי שהכרנו ותיאמנו ציפיות, את מוזמנת להתמקם בכיף ולקרוא את הפוסטים, לשאול שאלות, להגיב, את יודעת מה עוד.