פיקס אקשן

בלוג על אדמיניסטרציה תפעול ופיתוח עסקי

ניהול משרד

מה ה-action?

ניהול משרד

היי, כיף שאתם כאן!

פיקס אקשן, בלוג על אדמיניסטרציה תפעול ופיתוח עסקי לעבודה קלה ויעילה עם חיוך והומור, מידע מקצועי, טיפים, רעיונות, סרטונים, מסמכים ולמידה מתמדת. וכדי שיהיה עוד יותר מעניין, מדי פעם מתארחים בבלוג אנשים וחברות עם פוסטים מעניינים.

הבלוג מתאפיין בכתיבה קלילה, יש בו תמונות שעושות כיף בעיניים ומגוון רחב של נושאים:

*אדמיניסטרציה
*תפעול – כספים ומשאבי אנוש 
*פיתוח עסקי
*עוד אקשן – עבודה יעילה, שווה להציץ וכללי

אני ממליצה לכם לעבור על כל הנושאים בבלוג, גם כאלה שנראים לכם פחות רלוונטיים, לבחור את מה שמתאים ולשנות בהתאם לצרכים שלכם. אתם מוזמנים לבקר בבלוג, להיעזר בתכנים ובמסמכים להורדה, לשתף בידע שלכם ולעזור לבלוג להתפתח.

הבלוג נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מבסוט מכל המינים ומונגש לזקוקים לכך, אייקון שמאלי בכל עמוד.

קצת עלי, שמי מושית פוייר, חיה אדמיניסטרציה, תפעול ופיתוח עסקי שנים רבות. את המסלול שלי באקדמיה סיימתי עם תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. משם המשכתי ללימודי תעודה בניהול משאבי אנוש ובניהול פרויקטים, ומאז אני תלמידה נצחית! השכלה חשובה, אבל ניסיון עוד יותר חשוב. אז גם את זה יש, ניסיון רב שנים בפיתוח שיטות עבודה ותשתיות תומכות פעילות עסקית, סדר וארגון, עבודה עם לקוחות, פיתוח עסקי וניהול פרויקטים, בארץ ובחו"ל עם המון הומור וצחוק. חייבת אותם כמו אוויר לנשימה.

קצת מִנְהָלוֹת

אם מתחשק לכם לכתוב לי מה שנקרא "בפרטי", כתובת הדוא"ל היא mffixer@gmail.com, אפשר גם באינסטגרם. אשתדל לענות בהקדם ואם יקח לי זמן, סבלנות בבקשה. אני משקיעה מאמצים רבים שהמידע באתר יהיה עדכני ומועיל, יחד עם זאת ייתכנו טעויות או מידע חסר. האתר מותאם למובייל ולדסקטופ בלבד.

האחריות על השימוש במידע, במסמכים, בתוכנות, בפניה אל ספקים, בתגובות ובכלל באתר, הנה בלעדית של המשתמש. בעלת הבלוג לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ואו עקיף שנגרם למשתמשיו. תגובות יתקבלו בברכה תוך שמירה על שפה מכבדת ומנומסת, הימנעות מלשון הרע, שמירה על זכויות יוצרים וקניין. כתובת הדוא"ל שלכם תשמש לתפוצת דיוור בלבד ולפי החוק, ואם אתם פחות בקטע, ניתן לעדכן באמצעות הדוא"ל של הבלוג (קצת למעלה).

אחרון חביב, השימוש במידע ובמסמכים הנו אישי בלבד, וכן, אפשרי במסגרת העבודה שלכם. שימוש מסחרי יהיה באישור מראש ובכתב של בעלת הבלוג. תודה.

ועוד משהו, הבלוג פיקס אקשן הוא חלק מחממת הבלוגים של יונית צוק, מומחית בנושא שיווק דיגיטלי באמצעות תוכן, בעיקר דרך בלוגים. אתר הבלוגריסטית מלמד אותי המון על עולם הבלוגים בתחומים שונים ומומלץ לבלוגרים שבינינו ובכלל.

יאללה אקשן – הגדרות

אדמיניסטרציה – היא מילה מלטינית שמשמעה "מִנְהָל". שם כולל לכל פעולות הניהול, תכנון, ארגון, תיאום, תזמון, נוהלים ובקרה. בחברות ובארגונים יש מנהלים מקצועיים בתחומים שונים. אחד מהם הוא מנהל אדמיניסטרטיבי/משרד. 2 קליקים על עמוד אדמיניסטרציה ותמצאו סקירה נרחבת על התחום. 

תפעול – הוא הפיכה של משאבים לשירותים ולמוצרים בתהליך סדור עם קשרי גומלין, קדימויות, פעולות, תהליכים ועוד שמות מפוצצים. בבלוג ההתייחסות לתפעול היא בהיבט האדמיניסטרטיבי. כלומר, ארגון, תיאום, בקרה וכדומה. תציצו קצת למעלה אם שכחתם מה עוד.

פיתוח עסקי – הוא מושג מתחום הניהול העוסק בתהליכים ומשימות לקידום מטרות ארגוניות, תוך שילוב תחומים שונים: ניהוליים, כלכליים, שיווקיים, תעשיתיים וארגוניים. בבלוג ההתמקדות היא בדרכים ובאמצעים לקידום ולשיפור הפעילות העסקית. 2 קליקים על עמוד פיתוח עסקי ותמצאו סרטון על אבני דרך ותחומי לימוד מרכזיים בהקמת ובניהול עסק.

תודה לעמלנט, למילון אבניאון ולויקיפדיה על הסיוע בניסוח.

עכשיו אחרי שהכרנו ותיאמנו ציפיות, אתם מוזמנים להתמקם בכיף ולקרוא את הפוסטים, לשאול שאלות, להגיב, אתם יודעים מה עוד.