ניהול

משרד

ניהול משרד

ניהול משרד

ניהול משרד

תמונה יפה שעושה חשק להישאר בעמוד ולקרוא את הפוסטים. בהמשך העמוד יש עוד הרבה תמונות יפות ופוסטים על ניהול משרד ואדמיניסטרציה שעושים חשק לקרוא.

בינה מלאכותית בשירות מנהלות משרד

בינה מלאכותית בשירות מנהלות משרד

בדקות הבאות תצטרפי אל באזז הבינה המלאכותית או באינגליז AI – Artificial Intelligence. תביני מהי בינה מלאכותית, אם טרם הבנת כמובן, ותקראי איך היא יכולה לעזור לך בעבודתך בתפקיד מנהלת משרד. ספויילר היא יכולה ובגדול עם שיקול דעת. למשל המרת טקסט לנוסחת אקסל.

לקריאה
כוס קפה

איך לעבור מג'ימייל לאאוטלוק? ניהול פרויקט

השאלה איך לעבור מג'ימייל לאאוטלוק עלתה באחת מקבוצות הוואצאפ בהן אני חברה (מנהלות משרד). מהר מאוד הגעתי לחשיבה האהובה עלי – חשיבת על. להסתכל ולחשוב על דברים מלמעלה ולרדת לרזולוציות נמוכות. בפוסט תמצאי סקירה קצרה על ניהול פרויקט.

לקריאה
משרדעם שולחן ומצלמה

ניתוח תהליכי אדמיניסטרציה

נתחיל בתוצאה – חברה מתפקדת שעובדיה ומנהליה מבצעים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר, עם שקט והידיעה שיש מי שמטפל.ת בהכל. כדי להגיע לכתר ולמלוכה צריך תשתית אדמיניסטרטיבית חזקה, יציבה ויעילה. "פשש.. אחלה אמירה אבל למה לי?" התפתחות מקצועית ואישית.

לקריאה
שזירת פרחים קאנבה וניהול משרד

מה לקאנבה ולמנהלת משרד? יש והרבה

באחד הימים כשעבדתי בתוכנת קאנבה, עצרתי והסתכלתי עליה כמכלול, מה יש בה? תמיד חיפשתי משהו מאוד נקודתי בכל הקשור לעיצוב. ברק הרעיונות חשמל אותי לטובה: כך הגעתי אל "מה לקאנבה ולמנהלת משרד?" יש מה לקרוא.

לקריאה
מחברת ועט

אדמיניסטרציה – על מה המהומה?

תשתיות אדמניסטרציה ותפעול חזקות הן הבסיס של כל חברה וארגון להצלחה ולצמיחה. אדמיניסטרציה היא הפנים של כל חברה וארגון ויש בה כיום נגיעה כמעט בכל תחומי הפעילות שלהם. המהומה והאקשן בפוסט.

לקריאה

חוזה לך ברח – טיפים לעבודה עם ספקים

רובנו עובדים עם ספקים, מי בסכומים של שנקל ומי באלפי שקלים והרבה יותר. הבסיס לעבודה עם ספקים, כמו בכל זוגיות, הוא תקשורת. מילים, מספרים, הנחות, פסיקים, סעיפים, הסכמות ואי הסכמות, בעל פה ובכתב.

לקריאה
חולצותלבנות תלויות על קולבים

הכל אודות – תיעוד מידע באקסל

הפוסט הזה הוא הבן של פוסט קובץ ספקים שעובד עבורך. בעבודה וגם בחיים הפרטיים, יש מידע חשוב שחוזר על עצמו. לעתים המידע משמש אותנו כל יום ולעתים פעמים ספורות בכל שנה. יש לנו נטיה לפזר ולהתפזר.

לקריאה
סדר

מזל טוב, משרד חדש נולד

הפרויקט החדש שלי בבלוג הוא מגה פרויקט – מה צריך לדעת ולעשות כשפותחים חברה חדשה/שיפור חברה קיימת בהיבטים תפעוליים וניהול משרד. פרויקט ארוךךך עם ירידה לרזולוציה ברמת החוצץ, המסמך והדסקטופ.

לקריאה
מישהו שומע אותי

מישהו שומע אותי!

מישהו שומע אותי! טיפים ליחצנות נהלי עבודה ומסרים נוספים של מנהלות משרד ותפעול. מכירות את זה ששלחנו דוא"ל על נוהל חדש, השקענו, כתבנו, מחקנו ושחררנו לאוויר העולם ונאדה, אף אחד לא מגיב.

לקריאה
קובץ ספקים

קובץ ספקים שעובד בשבילך

רובנו עובדים עם ספקים, בטח העוסקים באדמיניסטרציה ותפעול. בעבודה הראשונה חיפשתי פרטים של ספקים קבועים עמם עובדים. רצתי לקלסרים והבייסיק היכה בי: אני חייבת רשימת ספקים באקסל שעובדת עבורי.

לקריאה
ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים – עמוד דום!

מעקב פרויקטים אנכי או בקיצור, עמוד דום! לעתים בגלל המון פרויקטים ותתי משימות קשה לנו לראות ראיה מערכתית של כל הפרויקטים, לתעדף אותם ולבצע מעקב מערכתי אחרי התקדמותם. כלי סופר דופר יעיל.

לקריאה
איך לתאם פגישות

פוסטים על תיאום פגישות? לא הגזמת קצת?

סדרת פוסטים על ניהול זמן ויומן ותיאומי פגישת. עוד טיפים מעשיים לניהול קל יותר של יומן. לדוגמה, תיאום פגישות מרובות משתתפים: הכינו טבלה בכתב יד – בחלק הימני כתבו את שמות המשתתפים ובשמאלי האם המועדים מתאימים.

לקריאה
תיאום פגישות

פוסטים על תיאום פגישות? לא הגזמת קצת?

מה כבר יש לדעת? אז זהו, שיש מה לדעת כי מדובר בגזלני זמן רציניים וכשמדובר ביומנים מורכבים עם המון פגישות, משתתפים ותזוזות, צריך להפעיל את "השרירים" במוח כי לפעמים קלנדלי ודומיו לא עוזרים.

לקריאה
SWOT

SWOT UP YOURSELF

מניחה שחלקכם מכיר את מודל ה-SWOT מתחומי השיווק והרווחיות, ומשמעו ניתוח פנימי וחיצוני של ארגון ליצירת יתרון תחרותי ויכולותיו להצליח. חברות ועסקים משתמשים במודל כדי לקבל תמונת מצב עדכנית. של הפעילות העסקית.

לקריאה
להצליח העבודה

איך להיות ואוו בעבודה?

את ההשראה לפוסט קיבלתי מחברה בקבוצת "וונדרומן" בפייסבוק, ששאלה מה הופך עובד טוב לעובד "וואו"? אמנם היא התייחסה בשאלתה למנהל/ת משרד עוזר/ת אישי/ת, אבל תוכלו לקבל מתשובתי רעיונות והשראה לעבודה שלכם.

לקריאה
מעבר משרדים

לעבור משרדים ולהישאר בחיים

הפעם "חתיכת" אקשן – איך לעבור משרדים ולהישאר בחיים? צ'ק ליסט למעבר משרדים. בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לעבור משרד. מי שעבר משרד אחד או שניים בחייו יודע שזה פרויקט מורכב שמצריך המון המון עבודה.

לקריאה
הצעת מחיר

איך לכתוב הצעת מחיר ברורה ושיווקית?

בשעה טובה התבקשת לשלוח הצעת מחיר, קולולו שמחה וצלצולים. ועכשיו להתאפס בבקשה ולכתוב הצעת מחיר, את החיוך לשמור כמובן תוך כדי. בפוסט הזה אציג מסגרת עם סעיפים חשובים וטיפים לויזאוליות המסמך.

לקריאה
פולדרים מושענים

טיפ קטן (אבל גדול) על תיוק מסמכים פיזיים

אמנם הם הולכים ומצטצמים וטוב שכך אבל המסמכים הפיזיים עדיין כאן. אז למה איך ומה עושים איתם? סדר, ארגון, יעילות, תכנון וביצוע משימות, לוודא שהכל בטיפול, אנרגיה טובה (במקום משהו שיושב בראש – "מה אני מפספס שם?").

לקריאה
ספרים על שולחן אדמיניסטרציה

מהי אדמיניסטרציה?

אדמינסיטרציה היא מילה מלטינית שמשמעה "מִנְהָל". שם כולל לכל פעולות הניהול, תכנון, ארגון, תיאום, תזמון, נוהלים ובקרה. בימינו מדובר בתפקיד מהותי ומרכזי בחברה. הנייר שנוצר בשנת 105 לספירה סיפק את הבסיס לאדמיניסטרציה.

לקריאה