ניהול

משרד

ניהול משרד

ניהול משרד

ניהול משרד

תמונה יפה שעושה חשק להישאר בעמוד ולקרוא את הפוסטים. אגב, יש עוד הרבה תמונות יפות ופוסטים בבלוג שעושים חשק לקרוא.

ניהול משימות

איך אני מנהלת תכל'ס את המשימות שלי בעבודה?

איך אני מנהלת תכל'ס את המשימות שלי בעבודה? ראיה מערכתית, הבנת הליבה עסקית (ככל האפשר), התייעצות, תיעדוף, יד על הדופק, הבנה שבלת"מים הם חלק מן הסיפור ושלעתים תכנון לחוד ומציאות לחוד (ההבנה כוללת גם באסה לפעמים).

לקריאה
תיעוד מידע

הכל אודות – תיעוד מידע באקסל

הפוסט הזה הוא הבן של פוסט קובץ ספקים שעובד עבורך. בעבודה וגם בחיים הפרטיים, יש מידע חשוב שחוזר על עצמו. לעתים המידע משמש אותנו כל יום ולעתים פעמים ספורות בכל שנה. יש לנו נטיה לפזר ולהתפזר.

לקריאה
סדר

מזל טוב, משרד חדש נולד

הפרויקט החדש שלי בבלוג הוא מגה פרויקט – מה צריך לדעת ולעשות כשפותחים חברה חדשה/שיפור חברה קיימת בהיבטים תפעוליים וניהול משרד. פרויקט ארוךךך עם ירידה לרזולוציה ברמת החוצץ.

לקריאה
מישהו שומע אותי

מישהו שומע אותי!

מישהו שומע אותי! טיפים ליחצנות נהלי עבודה ומסרים נוספים של מנהלות משרד ותפעול. מכירות את זה ששלחנו דוא"ל על נוהל חדש, השקענו, כתבנו, מחקנו ושחררנו לאוויר העולם ונאדה, אף אחד לא מגיב.

לקריאה
קובץ ספקים

קובץ ספקים שעובד בשבילך

רובנו עובדים עם ספקים, בטח העוסקים באדמיניסטרציה ותפעול. בעבודה הראשונה חיפשתי פרטים של ספקים קבועים עמם עובדים. רצתי לקלסרים והבייסיק היכה בי: אני חייבת רשימת ספקים באקסל שעובדת עבורי.

לקריאה
ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים – עמוד דום!

מעקב פרויקטים אנכי או בקיצור, עמוד דום! לעתים בגלל המון פרויקטים ותתי משימות קשה לנו לראות ראיה מערכתית של כל הפרויקטים, לתעדף אותם ולבצע מעקב מערכתי אחרי התקדמותם. ומה קורה? הולכים לאיבוד.

לקריאה
איך לתאם פגישות

פוסטים על תיאום פגישות? לא הגזמת קצת?

סדרת פוסטים על ניהול זמן ויומן ותיאומי פגישת. עוד טיפים מעשיים לניהול קל יותר של יומן. לדוגמה, תיאום פגישות מרובות משתתפים: הכינו טבלה בכתב יד – בחלק הימני כתבו את שמות המשתתפים ובשמאלי האם המועדים מתאימים.

לקריאה
תיאום פגישות

פוסטים על תיאום פגישות? לא הגזמת קצת?

מה כבר יש לדעת? אז זהו, שיש מה לדעת כי מדובר בגזלני זמן רציניים וכשמדובר ביומנים מורכבים עם המון פגישות, משתתפים ותזוזות, צריך להפעיל את "השרירים" במוח (קלנדלי ודומיו לא תמיד רלוונטיים).

לקריאה
SWOT

SWOT UP YOURSELF

מניחה שחלקכם מכיר את מודל ה-SWOT מתחומי השיווק והרווחיות, ומשמעו ניתוח פנימי וחיצוני של ארגון ליצירת יתרון תחרותי ויכולותיו להצליח. חברות ועסקים משתמשים במודל כדי לקבל תמונת מצב עדכנית. של הפעילות העסקית.

לקריאה
להצליח העבודה

איך להיות ואוו בעבודה?

את ההשראה לפוסט קיבלתי מחברה בקבוצת "וונדרומן" בפייסבוק, ששאלה מה הופך עובד טוב לעובד "וואו"? אמנם היא התייחסה בשאלתה למנהל/ת משרד עוזר/ת אישי/ת, אבל תוכלו לקבל מתשובתי רעיונות והשראה לעבודה שלכם.

לקריאה
מעבר משרדים

לעבור משרדים ולהישאר בחיים

הפעם "חתיכת" אקשן – איך לעבור משרדים ולהישאר בחיים? צ'ק ליסט למעבר משרדים. בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לעבור משרד. מי שעבר משרד אחד או שניים בחייו יודע שזה פרויקט מורכב שמצריך המון המון עבודה.

לקריאה
איך לתייק מסמכים

טיפ קטן (אבל גדול) על תיוק מסמכים פיזיים

אמנם הם הולכים ומצטצמים וטוב שכך אבל המסמכים הפיזיים עדיין כאן. אז למה איך ומה עושים איתם? סדר, ארגון, יעילות, תכנון וביצוע משימות, לוודא שהכל בטיפול, אנרגיה טובה (במקום משהו שיושב בראש – "מה אני מפספס שם?").

לקריאה