אושר ארגוני – מאמר אורח של PLUS

אושר ארגוני

אושר ארגוני - מאמר אורח של PLUS

אושר ארגוני

מאושרת לפרסם בבלוג שלי לינק למאמר אורח של חברת פלוס. 5 דברים שכדאי לדעת על מקומות עבודה מאושרים. PLUS היא חברה  לייעוץ ופיתוח ארגוני מומחית ביישום תפיסות וכלים מבוססי מחקר מדעי מעולם הפסיכולוגיה החיובית ואושר ארגוני. ממליצה לכם לקרוא את המאמר ולהכניס לחיים שלכם אושר. בין אם במסגרת העבודה ובין אם במסגרת החיים הפרטיים, תכניסו כמה שיותר אושר.

המאמר מציג עובדות מעניינות על ארגונים מאושרים: הם יותר רווחים וחדשניים, מושכים אליהם עובדים איכותיים ונהנים מקצב תחלופת עובדים נמוך יותר. אמנם המאמר מתייחס לארגונים/עובדים, אך אפשר ורצוי לאמץ וליישם טיפים בחיים הפרטיים ובעסק אם אתם עצמאים.

הדרכים להשגת אושר ארגוני הרבה יותר פשוטות ממה שאתם חושבים. עניין של גישה ועשיה: 1. גישה חיובית מיטבה עמנו ומשפרת את הביצועים שלנו בחיים ובעבודה. 2. גישה חיובית מדבקת. 3. לפעולות קטנות יש השפעה גדולה על האושר שלנו. 4. הפתעות קטנות – דברים לא צפויים משמחים אותנו. 5. נתינה לאחר משמחת אותנו.

ממליצה לכם לקרוא גם את המאמר של פלוס כיצד לבנות מקום עבודה שאנשים אוהבים ולקרוא עוד מאמרים, לצפות בסרטונים, ויש גם פודקאסטים – על אושר ארגוני.  בקיצור, המון אושר. 🙂 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *