חודש אוגוסט הרותח – פעילויות רווחה, כיף וגיבוש לעובדים

שתיה מרעננת

"היקום" סידר לנו ימים שונים ומשונים שבני האדם מציינים במהלך השנה. חודש אוגוסט מצטיין ביותר מבחינת הימים שאפשר, רצוי, ניתן ואפילו חובה לציין. חובה במונחים יחסיים. 😊

מה אפשר לעשות עם כל הטוב הזה שהיקום סידר לנו דווקא בחודש אוגוסט מכל החודשים?

ולא בכדי – כי חם, כי חלקנו בחופש, כי יש יותר שעות אור וחשק לעשות דברים, כי צריך לנצל את החיים…

*פעילויות רווחה, כיף וגיבוש לעובדים.

*הצעות לבילויים משפחתיים/פרטניים שהעוסקים בשימור, שיפור, אושר ארגוני, כיפק היי וכדומה יכולים להציע לעובדים.ות. תכינו דוא"ל או סדרת דוא"לים עם הצעות לבילויים, תעצבו באמצעות קנבה ותשגרו לעולם בוסט של כיף. דוגמאות למילות חיפוש בקנבה לתמונות: קיץ, אבטיח, אפרסק, ענבים, חיוכים, שמשיה, חוף ים, כפכפים, קרח, ארטיקים, גן עדן…

*בעלי עסקים יכולים לכתוב פוסטים רציניים ואו מצחיקים על ימים רלוונטיים ולא רלוונטיים לתחומי עיסוקם, לתת מתנה מפנקת וקרירה.

חודש אוגוסט הוא הבית הקלנדרי של הנושאים הבאים:

חודש האפרסקים
חודש המודעות לרומנטיקה
חודש הממציאים
חודש איכות המים
חודש המודעות לשמחה
|חודש השפמנונים
והכי חשוב! חודש האנטי פריז בשיער! כל מילה נוספת על חשיבות הנושא מיותרת.

תחשבו מה מדבר ורלוונטי אליכם ותציינו במהלך החודש בפעילויות שונות ומשונות.

בחרתי מספר דוגמאות לימים חשובים ולא חשובים, ואולי בעצם הם כן הימים הכי חשובים, והוספתי רעיונות לחינגות ולציון ימים אלה.

1.8 – נתחיל עם היום בה' הידיעה לחובבי סדר, ארגון ותכנון. יום התכנון – אפשר לדוגמה לשלוח לעובדים לינקים לפוסטים שלי. רק מציעה😊 דרכם תגיעו לפוסטים נוספים בנושא תכנון בבלוג פיקס אקשן. איך אני מתכננת תכל'ס את המשימות שלי בעבודה ו-תכנון יום עבודה פורה.

אפשר להניח על השולחנות של העובדים.ות – פלנר ועט מתנה – עם הכיתוב: הידעת שה-1.8 הוא יום התכנון הבינלאומי? ועכשיו כשאתם יודעים, תתכננו והכי חשוב תגשימו 😊

עטים אפשר לקנות בחנויות הסטוק. 

דוגמה 1  – ממליצה להסתכל גם על מוצרי הנייר לגברים.
דוגמה 2 – מגוון פלנרים.
דוגמה 3 – צבעונית ומלאת חיים.
דוגמה 4 – תוסיפו עט צבעוני.

ה-1.8 הוא גם יום האלפקה הבינלאומי – חיה מתוקה שעושה חשק לחבק אותה. מידע תמצאו כאן וגם כאן. אפשר לעשות פעילות כיפית בהאפי האואר – על האלפקה. כן! תפתחו את הראש ואת הלב לאלפקות. חידון עם שאלות מצחיקות, אפשר לעצב בקנבה תחתית לכוס עם תמונות של אלפקה ולהדפיס בפיקס. אפשר להזמין עוגיות ואו עוגה עם תמונה או בצורת אלפקה. At Molly's – מוכשרת מאוד.

ב-2.8 תצבעו בחוברות צביעה תוך כדי נשנוש גלידת סנדוויץ, דוגמה. אם תצאו קצת מן המשבצת של יום הצביעה הבינ"ל בחוברת, תמצאו עולם ומלואו – יצירות להרכבה מנייר שגם איתן אפשר לנשנש גלידת סנדוויץ. 

ב-3.8 תוכלו לחגוג את יום היין הבינ"ל. בבוקר "תחגגו" את יום ניקיון הרצפה ובלילה את יום הבילוי הלילי. למשל סיור בבני ברק.

ב-5.8 תשתו בירה ותפריחו בלונים ואו עפיפונים. יום הבלונים הבינ"ל יחול ב-6.8 אבל אפשר להקדים ותחברו לבילוי גם את יום השמחה הבינ"ל שייחגג ברב שמחה וכיף ב-8.8.

ב-9.8 תפזרו בחברה מגשים עם מלונים ופירות קייצים נוספים – יום המלון הבינ"ל.

ב-10.8 תיאלצו לקבל החלטה קשה ביותר – האם לחגוג את יום העצלנות הבינ"ל או לחגוג את יום פינוק הכלב. אם בחרתם לציין את יום העצלנות – תפרגנו בפיקניק בפארק או במשרדים עם הערכות של בוקסא והאוכל של סורטיר. תשכרו פופים ומחצלות.,

עוד הצעות לפעילויות כיפיות בחודש אוגוסט:

ב-11.8 יש אפשרות להפנינג ביום משחק בחול בחוף הים.
ב-15.8 תתכננו יום רילקס ותצרפו גם את יום סיפור הבדיחות.
תבדקו עם חברה להפקת אירועים. 

ב-18.8 תזמינו סדנא של GTD על ניהול הדוא"ל – יום סידור הדוא"ל הבינ"ל.
ב-19.8 יחולו שני ימים טעימים – יום הקרטושקס – תפוח אדמה מדורה ויום הגלידה הרכה.
ב-21.8 תצאו להתנדב ולסייע לאנשים בגיל הזהב.

ב-24.8 תריבו, טוב לא באמת 😊 תריבו, כדי שלמחרת ב-25.8 תחגגו את יום הנשיקות וההשלמה – סדנא על עבודת צוות. תבקשו המלצות מחוכמת ההמונים – קהילת "הקליקה של מנהלות חווית עובד" בפייסבוק.

ב-26.8 אם השירותים הם חלק ממשרדי החברה ולא חיצוניים לשימוש חברות נוספות – מוזמנים לציין בגאון את יום נייר הטואלט. בכניסה לשירותים תדביקו פוסטר עם עובדות מעניינות ומצחיקות על נייר טואלט. מידע תמצאו כאן וחיפוש מהיר בגוגל יספק מידע מהותי נוסף – facts about toilet paper history.

בעלי אקספרס אפשר למצוא ספקים להדפסה אישית על נייר טואלט – אם ההנהלה והעובדים נועזים ומאוד פתוחים מחשבתית ומעשית, לכו על זה. תחפשו personalized בעלי אקספרס toilet paper – תמצאו את הדבר המגניב שמייחד את החברה שלכם ותזמינו הדפסה. תפזרו את גלילי נייר הטואלט בתאי השירותים ואם הדפסתם המון גלילים, אפשר להציב על הרצפה סלים עם גלילים. במהלך היום תחדשו מלאים… השראה להדפסה.

ב-29.8 תציינו את יום הגיבורים – אנשים עם סיפורים גדולים מהחיים. מזכירה את חוכמת ההמונים קהילת "הקליקה של מנהלות חווית עובד" בפייסבוק. ודוגמה לאדם מרתק, יזהר דוד מרצה על עבודתו בעבר בשב"כ.
ב-30.8 אפשר לצאת לנקות חופים. תבדקו עם רשות הטבע והגנים היכן ומתי.
ב-31.8 תעבדו רגיל ואו תתכוננו לפתיחת שנת הלימודים החדשה.

תקליקו כאן לכל הימים המיוחדים, המוזרים, המגניבים וכדומה שאפשר לציין באוגוסט. ממליצה להתאזר בסבלנות כשאתם עוברים על כל הימים, כי הרשימה ארוכה. ואם אתם כבר בעניין, תבדקו מה מעניין בחודשים הבאים.

הארות חשובות 👁‍🗨 מזכירה שהפוסטים נכתבים לפעמים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והם מבסוטים מכל המינים. הצעות בלבד ואיני סוכנת חשאית של המוזכרים בפוסט ואו אחראית על ההתקשרות עם הספקים. אם ספק שציינתי אינו מעוניין להופיע בפוסט, תרגישו בנוח לשלוח דוא"ל עם בקשת הסרה (הכתובת בעמוד מה האקשן).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *