כל עסק צריך דירקטור, פוסט אורח של מורן וילף

ישיבת דירקטוריון

כל עסק צריך דירקטור, מאמר אורח של מורן וילף

ישיבת דירקטוריון

מיס פיקס אקשן מארחת את מיס מורן וילף במאמר מעניין וחשוב – "כל עסק צריך דירקטור". כלומר, לקיים ישיבת דירקטוריון לפחות פעם ברבעון, בין אם אתם לובשים קז'ואל או מעונבים.

קצת על מורן וילף, יועצת פיתוח עסקי ויעוץ אסטרטגי לעסקים קטנים, עורכת דין, מנכ”לית לשעבר של חברה בתחום הדיגיטל. מאמינה שאין דבר כזה “בלתי אפשרי”. למורן ניסיון של כ-14 שנים בחברות גלובאליות וארגונים גדולים, וכיום, היא מנגישה את הידע שצברה לעסקים קטנים באופן פרקטי, שמותאם במיוחד עבורם.

מורן וילף מסבירה במאמר שכתבה, כל עסק צריך דירקטור, מדוע כל בעל עסק צריך לקיים ישיבת דירקטוריון. כמו בחברות גדולות, לפחות פעם ברבעון ואיך מקיימים את הישיבה בעסק של אדם אחד?

בישיבות דירקטוריון נעים אחורה, בדיקה של מה שנעשה. וקדימה, מה לעשות הלאה טוב יותר, מתכננים, שואלים שאלות, מציגים מידע ונתונים לקבל החלטות.

בין הטיפים של מורן לקיום ישיבת דירקטוריון בעסק קטן: קביעת זמנים מראש ביומן, החלטה על המשתתפים אם יש, הכנת המידע, תיעוד ההחלטות ומעקב ביצוע. טיפ חשוב מאוד הוא התמדה גם אם בהתחלה הישיבות האלו נראות מאולצות. תחשבו ותנהלו גדול כחלק מן ההתפתחות של העסק שלכם והצלחתו.

ממליצה לעבור על המדריך החינמי של מורן על אסטרטגיות תמחור ולהיכנס לאתר לפוסטים, פודקאסטים ותכנים נוספים על פיתוח עסק קטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *