שווה

להציץ

משקפיים

שווה להציץ

משקפיים

תציצי, כן כן, אל תתביישי. אם תציצי תגלי המלצות מעניינות ומדליקות למטרות שונות: ניהול משרד, פיתוח אישי ומקצועי, פוסטים, פעילויות רווחה ועוד. עמוד שווה להציץ מתעדכן אחת למספר שבועות. 

אישה מחזיקה סל עם פירות הדר

פוסט נוסף של שווה להציץ

הפוסט האחרון של שווה להציץ או take a look או שופו, פורסם באוקטובר 2022 וחשתי צורך עז להניח בצד את האדמיניסטרציה, התפעול וניהול המשרד למשהו אחר אבל שמתחבר לתחומים אלה.

לקריאה
כיסא וורוד

שווה להציץ – פוסט חדש

אני אוהבת לכתוב פוסטים של "שווה להציץ". להכיר אנשים, חברות, טכנולוגיות, רעיונות והשראה. אז הנה דוגמה – האתר המעולה! של שירי דייטש על תהליכי למידה מככב בפוסט החדש.

לקריאה
ספוג ורוד

שווה להציץ! על חיוביות ותרבות

בכל פעם שאני כותבת את פינת "שווה להציץ" חשוב לי מאוד לעניין ולהעשיר את מי שמבקר בבלוג שלי. אני אוספת רעיונות – מוזמנים להציע ולשתף – ומתיישבת "להפציץ" 😊. הפעם בפינה: חשיבה חיובית ומגזין תרבות.

לקריאה
ספריה ללימודים

טייק א גוד לוק

אני מאוד אוהבת להפעיל את גלגלי המוח שלי, ומודה שלפעמים גם סתם לבהות בתקרה ולרוקן מחשבות. התלבטתי על מה אכתוב הפעם: אקשן שכלי או בטן גב. קבלו אותו – פוסט על הפעלת גלגלי המוח.

לקריאה
מדרגות

שווה להציץ

שווה להציץ, כי למה שרק אני אהנה. הפעם קלפי points of view שמטרתם לגרום לנו לחשוב אחרת על דברים, והספריה הדיגיטלית של הגו'ינט. בשניהם תלמדו, תתפתחו, ומקווה שתמצאו עניין והעשרה גם בימים קשים אלה.

לקריאה
שווה להציץ

שווה להציץ

שווה להציץ, כי למה שרק אני אהנה. 🙂 הפעם, STREETWISE ניוזלטר מדליק, מגניב ומעניין לאנשים יוזמים, ומכתבים לעצמי – גרסת המכתב בבקבוק שנת 2021. בקיצור, להיט מאילנית. מעניין אם עדיין משתמשים בזה…

לקריאה
קנקן וכוס תה

שווה להציץ

Take a Look, פינה חדשה בבלוג – המלצות, כי למה שרק אני איהנה? כשאני מחליטה להיות סטוקרית 😊 יש לכך סיבות, ולא כי אני משועממת, טוב מודה, לפעמים כן, אבל גם כי אני רוצה ללמוד ולקבל השראה.

לקריאה