מאמא מיה – 100 פוסטים!

כוס ין

קולולו, קולולה, 100 פוסטים ועוד מיליוני שניות שהקדשתי ללימוד, לתכנון, לאקסל, להעשרה, להיכרות עם אנשים מקסימים, מעניינים וגם כאלה שפחות, לבהיה, לצחוק וגם לתסכול, לטעויות ולהצלחות, למילים, לפסיקים לנקודות ולאימוג'ים, לתמונות, לעיצובים, לקנבה, אווו קנבה.  

ממחזרת מפוסט אחר (כי בפוסט ה-100 מותר😊 ) "בלוג, מה חסר לי בחיים?"

הכל החל בשיאו של חמסין קיץ 2020 כשהחלטתי שאני צריכה להזיע עוד יותר ולפתוח בלוג על אדמיניסטרציה, תפעול ופיתוח עסקי בדף הפרטי שלי בפייסבוק. כי חמסין פלוס מסכה על הפנים לא הספיקו לי ורציתי עוד אקשן, והוא הגיע.

על מה ה-actionבלוג על אדמיניסטרציה תפעול ופיתוח עסקי לעבודה קלה ויעילה עם חיוך והומור, מידע מקצועי, טיפים, רעיונות, סרטונים, מסמכים ולמידה מתמדת. ויש גם פוסטים אורחים של אנשים וחברות מעניינים (9% מן הפוסטים ליתר דיוק, כן, יש לי סטטיסטיקה).

2 דברים שעלו לי בראש בהקשר פוסט ה-100:

האחד, למרות העצות ההגיוניות שקיבלתי להתנות ברישום למערכת דיוור הורדות מסמכים מפוסטים ומעמוד "תורידו אותי" שאתם בטח מכירים ואם לא, זה הרגע שלכם להכיר. החלטתי שחינמי זה חינמי ושלא צריך להתאמץ עבורו. ומשום שאיני יודעת מה צופן לו העתיד, מוסיפה YTD. 😊

השני, מינון וגבולות. למרות שלפעמים מתחשק לי לעשות יותר בכל הקשור לבלוג, אני עוצרת את עצמי ומקדישה חלק מזמני לדברים אחרים. כמו כולם: ספרים, בינג'ים – ממליצה בחום על סדרת המופת "יורשים" ובהיה. מאוד אוהבת לבהות ולחשוב. טוב גם קצת לגלוש בבלוג תוך כדי לחפש פאקים ולשפר. הבלוג התחיל עם 2 פוסטים בשבוע וכיום אני מפרסמת 4 פוסטים בחודש, מגבילה את עצמי בחודשים עם 5 שבועות, כדי ליהנות מדברים אחרים. בקיצור, שמה לעצמי גבולות.

לפיקס אקשן אימפריה (טוב, אולי קצת הגזמתי) יש גם אינסטגרם ואפילו ערוץ Youtube בשושו. אתם מוזמנים לבקר בבלוג שמתעדכן על בסיס (כמעט) שבועי, להיעזר בתכנים ובמסמכים להורדה, לשתף בידע שלכם ולעזור לבלוג להתפתח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *