שווה להציץ

קנקן וכוס תה

שווה להציץ👁‍🗨

קנקן וכוס תה

Take a Look – פינה חדשה בבלוג, שווה להציץ. המלצות, כי למה שרק אני איהנה? תקליקו על השמות המומלצים לאתרים שלהם ואל תשכחו לחזור לכאן.

כשאני מחליטה להיות סטוקרית 😊 יש לכך סיבות, ולא כי אני משועממת, טוב מודה, לפעמים כן, אבל גם כי אני רוצה ללמוד ולקבל השראה. אני מסתכלת על הויזואל, על סגנונות הכתיבה, מה, היכן ותדירות הפרסומים, האם יש להם קהילה, תגובות, אולי אגיע לעוד אנשים מעניינים. אני גם חושבת איך אני יכולה ליישם.

הקרציה מפולניההילה מיכוביץ סיטון הפכה את הפולניות למקצוע של ממש, וכ-25% פולניה, אני מורידה בפניה את הכובע עם אפס תחושת מרמור. הילה מציעה שירותי נדנוד שכוללים: נדנוד באופן תכוף עד להשגת המטרה, שיחות מוטיבציה לפי הצורך והצבת דדליינים. תודו שזה רעיון מגניב ויוצא דופן. תירשמו לניוזלטר, ובין כל הצחוקים תלמדו גם על עמידה ביעדים, יצירתיות ושיווק. בקיצור, הילה ממתינה לכם לבד, לא תבואו?! 😊 

טל איתן – כאן עובדים בכיף, כל מה שצריך לדעת כדי להקים ולנהל עסק עצמאי מצליח. האתר המאוד ויזואלי מפוצץ! במאמרים ובקורסים, גם חינמיים, על הקמת עסק, אסטרטגיה שיווקית, כתיבה שיווקית, מכירות, ניהול זמן, מודלים עיסקיים ועוד ועוד. יש גם קבוצות פייסבוק תומכות. מאמר לדוגמה, "25 המלצות, טיפים וכלים בדוקים לכתיבה שיווקית אפקטיבית וזורמת". בקיצור, בוסט ממכר לידע על העולם העסקי. 

הארה חשובה 👁‍🗨 המלצות בלבד ואיני סוכנת חשאית של המוזכרים בפוסט.

נ.ב., הפוסט "רשימות שוס" יעזור לכם לשמור את כל הטוב הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *