תפעול

כספי

חשבונית מס

תפעול כספי

חשבונית מס

מה אתם מעדיפים? הרבה חשבוניות מס עם סכומים קטנים בעסקאות מהירות וקלות, או מעט חשבוניות מס עם סכומים גבוהים בעסקאות ארוכות ומורכבות?

טיפים לתפעול כספי

תפעול כספי – טיפים לעבודה יעילה

3 טיפים לתפעול כספי קל ויעיל – עצמאות כספית מסויימת לעובדים ומסגרת בקרה לעבודה חלקה, אוטומציה בהכנת חומרים להנהלת חשבונות ומדריך תפעול כספי – לניתוח ותיעוד עבודה, להכשרה ולחפיפת עובד חדש.

לקריאה
כיף

חשבונית מס ובקשת תשלום עם טוויסט

חן מס ובקשת תשלום הן מסמך שיווקי לכל דבר. תחשבו עליהן כעל שלט חוצות לשימוש שיווקי בחינם, כשהפעילות העסקית שלכם היא הדוגמן. הרעיון מתאים כמובן רק במקרים מסויימים. שווה שימוש.

לקריאה
קופת חיסכון

סגירת שנה קלנדרית מבחינה כספית

איך להתמודד עם כל הווג'ראס של סגירת שנה כספית בחברות בע"מ בקלות ובמהירות. ממליצה לכם לקרוא גם את הפוסט על תיעוד בקלות של פעולות כספיות והכנת חומרים להנהלת החשבונות בקלות ובמהירות. בברכת בטן גב עם הזמן הפנוי.

לקריאה
חשבונית מס

הכנת חומרים להנהלת חשבונות בקלות

הפוסט הזה מיועד לעובדים שכירים ולעצמאים שמטפלים במסמכולוגיה הכספית ומכינים חומרים להנהלת חשבונות. את הפוסט מלווה סרטון, אם יותר נוח לכם להקשיב עם הסברים למה זה חשוב ואיך לבצע.

לקריאה
גביה

הבהלה לזהב

פתחתם עסק, התחלתם לעבוד במה שאתם הכי אוהבים. אתם קמים כל בוקר ב-10, השמש זורחת, הפרחים פורחים, הפרויקטים זורמים והעסק משגשג אבל עדיין אחד החלקים היותר מסובכים בהתנהלות של העסק הוא גביית התשלומים.

לקריאה