איך אני מעלה פוסטים לאתר פיקס אקשן?

איך אני מעלה פוסטים

איך אני מעלה פוסטים לפיקס אקשן?

איך אני מעלה פוסטים

הפוסט עודכן בספטמבר 2021 כי מה שידעתי ביוני השנה גם עודכן.

הבלוג שלי פיקס אקשן הוא תחביב עבורי אך אני מתייחסת אליו במקצועיות. כחלק מבניית האתר, בניתי תשתית לתפעול שוטף של הבלוג. בין היתר צ'ק ליסט להעלאת פוסט באתר אינטרנט, קידום ונתונים אנליטיים". התשתית מאפשרת לי לתפעל את הבלוג בשגרה ביעילות, חוסכת זמן ומסייעת בפיתוח של הבלוג. כמו תמיד אני משתפת אתכם ואפרסם גם פוסט על הניהול והפיתוח היום יומי של הבלוג. 

צ'ק ליסט להעלאת פוסטים בבלוג:

מטרות המסמך: לסייע בהעלאת ובקידום פוסט באתר אינטרנט. יש בו מידע ומדריכים לכתיבת תכנים ולקידום אתרים, דוגמאות לצרכים ומדריכים לאנליטיקה של אתר אינטרנט.
*בעמוד עוד אקשן כללי, כתבתי גם על תהליך הקמת אתר אינטרנט בסיסי.
*המדריך מבוסס על הניסיון, הלימוד והצרכים של האתר שלי ואיני מומחית בתחום.
*שימוש מסחרי במסמך אסור.

*כלי עבודה שמשתנה בהתאם לצרכים שלכם, לרבות מיקומי סעיפים. תחילה, ריכזתי את המידע שמצאתי ולמדתי תוך כדי ושאלות והערות לעצמי. בשלב השגרה העברתי את הצ'ק ליסט לחלקו העליון של המסמך. וזה גם המסמך המוגמר שתראו כאן. 
*האתר שלי בנוי בוורדפרס ומהווה בסיס לצ'ק ליסט. תעדכנו את הצ'ק ליסט בהתאם לצרכים שלכם וממליצה לרדת לרזולוציות הכי נמוכות.
*הפוסטים שלי מפורסמים באתר וחלק מפורסם כלינק גם בדף הפרטי שלי בפייסבוק.

העלאת ותזמון פוסטים:

*את הפוסטים באתר האינטרנט אני מעלה ומתזמנת לפחות חודשיים קדימה. אני עובדת עם גאנט פוסטים באקסל שגם עליו אפרסם פוסט.
*רזולוציות מתקדמות לקידום אתר אינטרנט תמצאו במדריכים, במיוחד במדריך המעולה של דניאל זריהן. אצל ליאור שפירא תמצאו מאמרים מאוד ברורים ושמישים על קידום אתרים. יש המון מומחים, אתרים ובלוגים בתחום קידום, בחרתי את אלה שעזרו לי. 
*משום שהבלוג הוא תחביב עבורי, החלטתי לבצע קידום עד רזולוציה מסויימת שבאה לידי ביטוי בצ'ק ליסט, ועם הזמן להעמיק את הידע. מילים אלו נכתבו ביוני 2021 ומאז אני לומדת המון על קידום וזו גם הסיבה לעדכון הפוסט.

*ממליצה לכם לגלוש באתרים המוזכרים במסמך למידע נוסף ולחפש קבוצות תמיכה רלוונטיות בפייסבוק.

והכי חשוב, ללמוד, ללמוד וכמה שיותר ללמוד.

בהצלחה 😊

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *