בסטיז דיגיטליים לחיים קלים

אישה נושאת מניפת צבעים

בסטיז שהם כלים דיגיטליים לחיים קלים

אישה נושאת מניפת צבעים

אז מה אתם אומרים, מתאים לכם פוסט על כלים דיגיטליים שהופכים את העבודה שלנו ליותר קלה ומהירה? צילום מסך בשוט אחד, תיאומי ישיבות ב-3 אזורי זמן שונים בלי להשתגע, מנוע לחיפוש אפליקציות כשעולה לנו רעיון ומאפשר לבדוק האם הוא קיים ועוד. החיים הקלים מתאימים לי. 🙂 

נתחיל עם Capterra שמאפשרת לכם לחפש אפליקציות ולהשוות ביניהן. עלה לכם רעיון שאולי יש אפליקציה שעושה את זה וגם את זה? Capterra היא המקום המושלם לחפש האם קיימות אפליקציות ל"זה", להשוות ולקבל חוות דעת.

נמשיך עם GoFullPage. השם כבר מבשר טובות. צילום מסך של כל הדף קצר כארוך ולא רק חלק ממנו. הימים בהם גללנו וצילמנו וגללנו וצילמנו באותו הדף חלפו. את התוסף מתקינים על גוגל chrome בטלפון הנייד או במחשב. יש גרסה חינמית שדי בה ויש גם פרימיום.

עוד אפליקציה חינמית לצילום מסך היא Lightshot – תוכנה פשוטה ויעילה המאפשרת לצלם מסך מכל תוכנה, כולל וידאו בלחיצת כפתור. התוכנה מתאימה למחשבי חלונות ולמחשבי MAC. יש בה גם אפשרות לחפש תמונות דומות. עינת נתיב, ממותג האיורים השובב אצ'מבה, הוסיפה ש"אפשר להגדיר איזה חלק מהמסך רוצים לצלם ולהדביק ישר ליעד (וואצאפ, דוא"ל וכדומה). חוסך את כל הטרלול של הורדה למחשב וגם קרופ עם הצייר של חלונות". מציאה 😊

עוד כלים

נגיד שהמוח יושב בארץ הקודש ומפזר את כל הטוב הזה לשני אזורי זמן אחרים בעולם ואתם צריכים לתאם ישיבה. או במילים אחרות, איך לתאם ישיבה עם משתתפים ב-3 אזורי זמן שונים ולחייך? Timeanddate הנורבגית פיתחה אפליקציה שכל כולה זמנים בכדור הארץ שלנו. בנוסף לזה שתדעו מהי השעה עכשיו במיקרונזיה ובניו יורק, תוכלו לאתר את השעות המתאימות לתיאום פגישה.  

Boomerang for Gmail מאפשרת לתזמן שליחת דואלים בג'ימייל. כן, השם מתבקש וקליט משהו. לאחר שתתקינו את התוסף, ייכנסו לחייכם כפתור "שלח במועד מאוחר יותר" ותיבת דואר יוצאת נוספת לכל המיילים שתזמנתם לשליחה במועד מאוחר יותר. ויש  גם התראה שתוכלו להגדיר, אם טרם קיבלתם מענה מן הנמען.

Foxit Reader היא תוכנה לעריכה נוחה וקלה של מסמכי PDF. אפשר להוסיף טקסטים וחתימה דיגיטלית, להקטין את הקובץ, להמיר ל-JPG ולמצגת פאואור פוינט וגם להיפך ועוד הרבה אקשן. יש ניסיון חינם ומסלולי תוכניות שונים. ובלי קשר, המיתוג והמיקרו קופי של החברה יצירתיים ועושים שמח בעיניים וחשק להשתמש בתוכנה.

נסיים עם Milanote הפחות ידועה במחוזותינו, אפליקציה לניהול רעיונות ופרויקטים בלוחות ויזואלים. יש משהו מאוד אינטואטיבי, ויזואלי וקל באפליקציה הזו: בלוח אתם מסדרים "תיבות" עם תמונות, לינקים, משימות, מפות חשיבה, סיעור מוחות ותכנון… אתם קובעים את המיקום של ה"תיבות" בכל לוח, את הגדלים, סוג התכנים ועוד. יש  גם מדריכים ותבניות לשימוש, גרסה חינמית וגרסה בתשלום. 

הארה חשובה 👁‍🗨 השימוש באפליקציות על אחריותכם בלבד. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *