נועה בן ישי שקד מתארחת עם פוסט על פתקים לניהול משימות

I'm on it

אחד הדברים שכיף לי בחיים זה להכיר אנשים, בלוגים, אתרים, תוכנות וכדומה. לחפור, לחקור וללמוד. מדי פעם אני מרגישה שזה בינגו, זכיתי. את בטח מכירה את זה, את מתלהבת, נדלקת ורואה לבבות בעיניים? כך קרה לי עם נועה בן ישי שקד מ- I’m on it. ראיתי את התמונה שמככבת בפוסט ונלקחה מאתר I’m on it והסתקרנתי. אחרי שחפרתי באתר, הבנתי שנועה לגמרי on it. היא חיברה ניסיון עשיר בהפקת אירועי תרבות וקוליניריה עם אהבתה לפלנרים ורשימות, והתוצאה: חנות פלנרים ורשימות מגניבה ושירותי ייעוץ עסקי ואישי לליווי תהליכים שונים בחיים.

שמתי עיניים על אחד הפוסטים בבלוג של נועה שעיקריו מובא בפיקס אקשן. כי הוא כמו כפפה ליד בבלוג שעוסק בעבודה קלה ויעילה.

פוסט איט

מה דעתך על דרך לניהול משימות באמצעות פוסט איט? פתקים כפי שנועה כותבת "הם חברים טובים, ותיקים ותמיד כדאי שיהיו לידך כמה כאלה, בכמה צבעים אם אפשר". תקני חבילות פתקים נדבקים בצבעים שונים ובכמות מספיקה כי הם "נזללים" מהר.

תחלקי את תחומי המשימות לפי צבעי הפתקים, כגון: בית, עסק, אישי. אני מציעה לבחור צבע בולט וצבעים דומים שישמשו לסוגי משימות בתוך קבוצת המשימות. למשל, ירוק לעסק – גוונים שונים של ירוק ישמשו לתתי משימות. אם זה יותר מדי מבולגן לעינים שלך, תשתמשי בצבע אחד.

כשאת מסיימת את יום העבודה שלך, בכל ערב או בבוקר תתכנני את המשימות ליום העבודה הבא. נועה ממליצה לתכנן בערב לסיפתח חלק בבוקר ולבחור את המשימות באופן ריאלי. 2 עד 3 משימות חשובות שאותן תגדירי כאבנים הגדולות והחשובות שלך ליום העבודה. ולצידן תבחרי 4 עד 8 משימות קטנות בהתאם לזמן ביצוע המשימות והזמן שעומד לרשותך. הדוגמה של נועה – "משימה = פעולה קצרה יחסית. לדוגמא: לבנות אתר – לא משימה. לנסח עמוד אודות לאתר – משימה!"

אחרי שבחרת את האבנים הגדולות שתזיזי ואת המשימות הקטנות ליום העבודה הבא, תדביקי את הפתקיות בסדר העבודה הרצוי או לפי תחומי העשיה – בית, עסק, אישי. הפתקים חייבים להיות מול עיניך כל הזמן, על החלון, על לוח שעם, על לוח מחיק. אם את ביום עבודה מחוץ לבית אפשר להדביק במחברת ואני מציעה הכי פשוט לצלם בנייד.

טיפ אחרון של נועה הוא לצלם מעת לעת את לוח הפתקים ולזרוק לפח פתקים שהמשימות בהן בוצעו. "(כמעט) שווה ערך לתחושה המדהימה של סימון וי / מרקור / סימון קו על משימה שבוצעה". ואני מוסיפה, אם כתב היד שלך יפה תוכלי להשתמש בצילום לפוסט או בדרכים אחרות ברשתות החברתיות. שיתוף אותנטי.

בבלוג של נועה תמצאו מאמרים נוספים: אני על זה בעסק ובו גם הפוסט המקורי, אני על זה בבית, אני על זה אישי. ממליצה לבקר בחנות שעושה חשק להיות יותר מסודרת וממוקדת בחיים.   

הארות חשובות 👁‍🗨 התמונה הראשית של הפוסט היא מתוך האתר של I'm on it ותכנים עם גרשיים נלקחו כלשונם מן האתר של נועה בן ישי שקד ובאישורה. הפוסט נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות ומקבל באהבה את כולם.ן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *