פיקס אקשן מארחת את ליאור ארמה הדרייברית עם ססמוגרף אנרגיה פנימי

אנרגית עבודה

פיקס אקשן מארחת את ליאור ארמה הדרייברית עם ססמוגרף אנרגיה פנימי

אנרגית עבודה

בעבר כתבתי כאן על השעות בהן אני ערה ובועטת, וכשראיתי את הדוא"ל של ליאור ארמה, הדרייברית, הרגשתי בול פגיעה. ליאור כתבה בדיוק את מה שאני חושבת בדרך ברורה ומעשית. פניתי אל ליאור, דווקא בבוקר, בדרך לעבודה, וביקשתי אישור לפרסם תכנים מן הדוא"ל ואת קובץ העבודה המעולה שהכינה – "איך ססמוגרף חלוקת האנרגיה יעזור לך להספיק יותר בעסק"? ואני מוסיפה בחיים בכלל.

אני אדם של לילה, ליתר דיוק, התאים במוח שלי מתעוררים ומשתוללים ב-23:00 וצפונה, וב-01:00 לערך אני בשיא ההפצצה. אני מסוגלת וגם חיה בבוקר, עירנית ופעילה, אבל ה"יו איזה רעיון" קורה בלילה. דרך הקובץ של ליאור למדתי שהדברים הם לא שחור ולבן, שבכל זאת יש דברים שאני עושה אותם הרבה יותר טוב ביום (למשל הכנת דוחות כספיים וביקורת נתונים).

כבר הבנתם שתכל'ס ואני בסטי. וזה מה שאני אוהבת אצל ליאור: הסבר קצר וברור ויאללה עבודה עם תוצאות מעשיות. כשמה כן היא, הדרייברית.

הסבר קצר

ליאור "מסבירה שיש אנשים של בוקר ואנשים של ערב, אלה של הבוקר לא מבינים איך אפשר להישאר עירניים וממוקדים אחרי תשע בערב ואלה של הערב לא מבינים מה ההיגיון בלקום מוקדם במקום להרוויח עוד שעתיים של שינה…⁠

לכל אחד מאיתנו יש ססמוגרף אנרגיה פנימי,⁠ הססמוגרף הזה נותן לנו את רוב התשובות לגבי הפרודוקטיביות שלנו:
*מתי לאורך היום אתם יצירתיים יותר? ⁠
*מתי אתם חברתיים יותר? ⁠
*מתי אתם מחושבים יותר?⁠
*מתי אתם מרוכזים יותר?⁠"

משימות שונות דורשות מאיתנו אנרגיות ומצבי ריכוז שונים. כדי להבין מתי מתאים לכם לעשות מה:

*"תדפיסו את טבלת ססמוגרף האנרגיה.

*תערכו בדיקה יומיומית במהלך שעות העבודה שלכם.
*כל משימה/קוביה שבה ההספק היה פחות מ-6 – ננסה להזיז לזמן אחר.
*תבדקו האם ההספק שלנו במשימה מהסוג הזה ישתפר."
*כמו כל דבר, הדרך הכי טובה היא להתנסות, לטעות, לתהות ולהגיע אל מה שהכי מתאים לכם. בהתחלה תיעזרו במסמך ואחרי כשבוע, תוכלו לוותר עליו ולעבור לעבודה אוטומטית המבוססת על הססמוגרף הפנימי שלכם שייצר לוח זמנים לעבודה אפקטיבית.

אסיים עם דבריה של ליאור: "פתאום תשימו לב מיד כשההספק שלכם בשעה מסוימת נמוך ותוכלו להעביר את המשימה לשעה מתאימה יותר. תמיד אפשר להתאמן על איך נכנסים למוד גם בשעות אחרות אבל הרבה יותר קל לפעול עם הססמוגרף שכבר קיבלנו.⁠ ברגע שאנחנו לומדים לעבוד נכון עם הכלי הפנימי הזה אנחנו יכולים לשפר דרמטית את התפוקות שלנו.⁠ עבודה נכונה עם הכלי הזה יכולה לייצר שיפור דרמטי בפרודקטיביות".

תדפיסו את טבלת ססמוגרף האנרגיה

בהצלחה!! ואני ממליצה לכם להיכנס לאתר האינטרנט המקפיץ של ליאור וללמוד. 

הארה חשובה 👁‍🗨 בכל מקום בו יש גרשיים, התכנים נלקחו כלשונם ובאישורה מן הדוא"ל של ליאור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *